Szkoła zdrowego kręgosłupa

Szkoła zdrowego kręgosłupa „mamo, tato zadbaj o swój kręgosłup dla mnie i dla siebie” - Dbanie o poprawną sylwetkę od najmłodszych lat prowadzi do właściwych nawyków ruchowych zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia wad postawy ciała. Zajęcia dla dzieci będą prowadzone obejmując składowe tzw. „Szkoły pleców”, a więc: małe zabawy, trening zachowań, ćwiczenia funkcjonalne, ćwiczenia relaksacyjne oraz odpowiednią edukację. Dzieci będą miały oceniane przyjmowane pozycje w trakcie zabawy i nauki i w razie potrzeby zostaną one poddane modyfikacji. Język i formy ćwiczeń będą dobrane do wieku słuchaczy.

MIEJSCE  SPOTKANIA Ul.  MEDYKÓW 8 w Katowicach - Ligocie (Zakład Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu)

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 3 grupy po 10-12 osób

PROWADZĄCY:  dr Anna Brzęk

Rekrutacja:

Zapraszamy do udziału zainteresowane szkoły podstawowe.

Zapisy pod adresem poczty elektronicznej ooliwa@sum.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem  032 208 36 32; 603665000

NAPISZ / ZADZWOŃ

+48 32 2083632