Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami boksu

Zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży. Zajęcia będą miały pozytywny wpływ na ogólny rozwój fizyczny i kształtowanie sylwetki. Trening boksu połączony jest z elementami gimnastyki, gier i zabaw ruchowych. Dzięki czemu nie jest monotonny i daje dużo satysfakcji i radości. Jednocześnie ma duży wpływ na rozwój młodego człowieka. Kształtuje cechy motoryczne, takie jak: szybkość, zwinność, wytrzymałość, koordynację ruchową oraz siłę. Działa także korzystnie na psychikę rozwijając pozytywne cechy charakteru i osobowości.

gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami boksu 7-12lat

Moduł zakończony w tegorocznej edycji projektu.

MIEJSCE  SPOTKANIA Ul.  MEDYKÓW 8 w Katowicach - Ligocie (Zakład Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu) s. 14

PROWADZĄCY:  Damian Kuźma

W projekcie wzięła udział:

Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach ul. Kilińskiego 15 40-061 Katowice