Street dance show

Dynamicznie rozwijający się styl tańca nowoczesnego, którego głównym założeniem jest wyrażanie siebie poprzez improwizację. Przygotowywane choreografie opierają się na technikach tańca takich jak: disco dance, hip-hop, pop, video clip dance. Brak sztywnych reguł pozwala tancerzom we własnej interpretacji muzyki i wyrażaniu siebie poprzez ruch. Zajęcia skierowane są już dla przedszkolaków, które będą mogły poznać tajemnice rytmiki oraz poprzez zabawy muzyczne wkroczyć w świat tańca.

Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach wiekowych:

BRAK TERMINÓW

MIEJSCE  SPOTKANIA Ul.  MEDYKÓW 8 w Katowicach - Ligocie (Zakład Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu) s. 26

PROWADZĄCY:  Agnieszka Gabrylewska

Rekrutacja:

Program skierowany jest dla dzieci i młodzieży mieszkającej w Mieście Katowice.

Zapisy pod adresem poczty elektronicznej poprzez formularz rejestracyjny lub ooliwa@sum.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem  032 208 36 32; 603665000